Команда Coup de Grace стала переможцем третьої відкритої кваліфікації до Legion Шкільної Ліги з Dota 2. Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії!

Склад команди:

  • Берсіров Farm1lka Давід
  • Ваксютенко tilted Анна
  • Долгов DreamPlayer Олександр
  • Вальчук ParkeKatana Дмитро
  • Коченков Yukimaru Максим

Інтерв’ю з гравцем команди Farm1lka.

Розкажіть, будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців? Ви з одного навчального закладу?

Ми вже на минулій кваліфікації грали разом, але зараз дібрали нову 4 позицію. Всі ми навчаємося в різних освітніх закладах.

Як би ви описали гравців колективу?

Наш мідер Санчоус постійно запізнюється на праки на декілька годин/днів (сміється). Максим – мій репетитор з фізики, Анєчка – моральний Пудж всієї команди, Дімон – п’ята позиція-няшечка та я – хлопець з паролем на комп’ютері.

Чи були кваліфікації важкими?

На квалах нам не вдалося пограти проти Олександра Arataaa Борисенко, тому вони були легкими. У фіналі команда противників відмовилася грати 2-гу карту.

Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі?

Гадаю, що в нас є всі шанси з такою четвіркою як Tiltedgirl (сміється), вона є дуже важливою складовою моралі всієї команди. Ми поважаємо всі команди, окрім Kaneki Fans-. Також ми шалені прихильники стака Арати, бажаємо йому пройти швидше квали та показати, хто бос цієї качалки.

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Не знаю як інші члени команди, але мені потрібно годувати дівчат у МакДональдз.

Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

Тому що за нас грає майбутнє кіберспорту України – Анєчка. Та ми хотіли б передати привіт нашому головному фанатові Євгену vertrue.

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Шкільній Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні середніх шкіл, гімназій, та інших закладів середньої освіти. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу, так і зі збірних команд різних навчальних закладів.

Наступний відбірковий турнір пройде 21 лютого. Нагадаємо, що всього залишилося ще 5 кваліфікацій до 28 березня. Призовий фонд змагання складає 50 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.