Інтерв’ю з командою lycoris – переможцями третьої відкритої кваліфікації до Чемпіонату України з Dota 2 серед студентів вищих навчальних класів.

Склад lycoris:

  • Набегин ‘d3cxd3nc3’ Дмитрий
  • Фёдоров Никита
  • Мерзляк ‘cata’ Данил
  • Рудий ‘I H T L’ Ігор
  • Шешин ‘Revolution_The_Monster’ Данило

Розкажіть будь ласка, про вашу команду. Ви зібралися спеціально під турнір, чи у вас постійний склад колективу?

Наша команда – це стак старих друзів, з якими я починав грати в Доту і одним сильним гравцем з мого університету. Ми зібралися вперше і я задоволений нашим результатом.

Чи не могли б ви розказати, як сформувалася ваша команда?

Я не зміг знайти команду, тому вирішив написати ExvisionQ, що у нас проходить турнір серед студентів, і він та 2 його знайомих погодилися зібрати команду. Можливо хтось скаже, що ми не найсильніші гравці, але ми дуже позитивні. Коли ExvisionQ і DaHiLo_DeMoH драфтят героїв – це виглядає дуже файно.

Чи є команди/гравці-конкуренти, яких би ви виділили окремо, як небезпечних суперників?

Наші найсильніші опоненти – це стак “квоте” та “панди”. Я вважаю, що вони можуть зайти у топ-3, тому ми повинні показати їм, що ми не найслабкіші козаки у цій війні.

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Ми зібралися не тільки ради грошей, а й весело провести час. Я вважаю, що з турніру найголовніше – це отримати досвіт, а не гнатися за винагородою чи показати друзям, який ти крутий.

З другого етапу у нас будуть прямі трансляції. Чому саме за вас мають вболівати глядачі?

Ну, якщо глядачі побачать Інвокера від ExVisionQ, то всі дівчата почнуть писати йому в дірект, а ще у нас є Вісп від decadence – то буде повна торба нашим опонентам .