Команда Shippuden Gang стала переможцем сьомої відкритої кваліфікації до Legion Шкільної Ліги з Dota 2. Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії!

Склад команди:

  • Соколов Frigus Микита
  • Чайченко dilacerant Олег
  • Фещенко VictorPobedov Денис
  • Соломка Mikaelo Єгор
  • Пителяк краш Олег

Розкажіть, будь ласка, про вашу оновлену команду. Чому ви вирішили зробити зміни у складі?

Хоча спочатку я збирав команду з декількома знайомими, за підсумком вийшло так, що майже всі гравці з різних навчальних закладів.

Як би ви описали тепер гравців колективу?

Поки що зіграли разом не так багато ігор, але хлопці просто звірі.

Чи були ці кваліфікації важкими?

Кваліфікація була відносно легка. Якби я ще не руїн на SF в півфіналі, впоралися би ще швидше.

На який результат ви очікуєте?

Потрапити у топ-3/4, напевно.

Яка ваша головна мета на турнірі тепер?

Нас декілька разів не допускали до кваліфікацій, тож наша головна мета була – вирватися з клітки. Ми, в принципі, зробили те, що хотіли – вийшли в плей-офф.

Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

Тому що ми їмо гулей на сніданок.

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Шкільній Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні середніх шкіл, гімназій, та інших закладів середньої освіти. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу, так і зі збірних команд різних навчальних закладів.

Нагадаємо, що всього залишилася лише одна кваліфікація – 28 березня. Призовий фонд змагання складає 50 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.