Команда PONYSHKI стала переможцем другої відкритої кваліфікації до Legion Студентської Ліги з CS:GO. Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії!

Склад команди:

  • Олександр Esphirion Лаптійов
  • Ілля Merva Плохотнюк
  • Тхорик Rul1Ok Руслан
  • Денис SunSat Кулачинський
  • Едгар Ev_King Василенко

Ми поспілкувалися з капітаном команди після перемоги:

– Розкажіть будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців?

– Наша команда створена зі звичайних знайомих і друзів, які грають разом. У нас не команда, а скоріше мікс у хлопців, у яких вже  є свої команди і ми просто вирішили зіграти турнір. Ми з різних міст України.

– Як би ви описали гравців колективу?

– Гравці нашого колективу індивідуально сильні. У нас немає унікальності – ми звичайні хлопці, які палають цією грою і хочуть перемагати в ній і демонструвати на що ми здатні.

– Чи були кваліфікації важкими?

– Кваліфікації були легкими, так як не було сильних суперників протягом всього відбіркового турніру, як ви могли помітити. Але хлопці проти нас дуже старалися, просто ми були сильнішими.

– Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі?

– Шанси на турнірі майже у всіх команд однакові і говорити, що ми сильніші, або хтось має більше шансів, я б не став. Я впевнений, що у плей-офф буде багато хороших команд, які покажуть хорошу гру і буде рівний, гарний CS.

– Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

– Наша мета на турнір вже мінімально виконана: в минулий сезон ми не змогли потрапити до фінальної частини двічі, одного разу ми програли переможцям минулої ліги SESTRI. Сподіваюся в цьому сезоні ми покажемо набагато кращий результат і доведемо для себе, що ми теж на щось здатні .

– Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

– Мені здається що за нас будуть вболівати люди, яким імпонує стиль нашої гри. Ми граємо дуже азартно і вибухово – це може як допомогти нам у перемозі, так і перешкодити.

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Студентській Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні в вищих, професійно-технічних та передвищих навчальних закладів. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу так і з збірних команд різних навчальних закладів.

Наступний відбірковий турнір пройде 20 лютого. Нагадаємо, що всього залишилося ще 6 кваліфікацій до 27 березня. Призовий фонд змагання складає 170 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.