Команда Live to Win стала переможцем третьої відкритої кваліфікації до Legion Студентської Ліги з CS:GO. Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії!

Склад команди:

  • Братенко 1nblu- Даниїл
  • Клименко _Klim Артем
  • Надиршин MaJIblu Руслан
  • Середзинський whitedark– Мурад
  • Гончаренко h3s_ Данило

Ми зв’язалися з капітаном команди після перемоги:

– Розкажіть, будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців? Ви з одного ВНЗ?

– Наша команда, якщо так можна сказати, мікс, але колись більшість грали за одну команду, тому зіграність якась у нас присутня. Чотири гравці з одного ВНЗ, останній з іншого. Але ми всі з Харкова.

– Як би ви описали гравців колективу?

– Всі доброзичливі, цілеспрямовані, з хорошим досвідом.

– Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі? Чи важкі були кваліфікації?

– Починаючи з півфіналу було вже важко, з огляду на те, що фінал ми вирішили грати на нестандартних картах. Ну і комбек на Nuke приніс свої плоди на другій карті. Слабких команд не буде, постараємося довести, що Харків – не пальцем роблений.

– Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей чи довести щось самому собі?

– Не сказати, що ми йдемо тільки за призом, але і знову ж очолити Харків на аматорському рівні, теж хочеться.

– Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

– Вболівати треба за красивий CS, а ті, хто захочуть саме за нас, будуть мотивувати нас показувати ще кращу гру.

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Студентській Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні в вищих, професійно-технічних та передвищих навчальних закладів. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу, так і зі збірних команд різних навчальних закладів.

Наступний відбірковий турнір пройде 27 лютого. Нагадаємо, що всього залишилося ще 5 кваліфікацій до 27 березня. Призовий фонд змагання складає 170 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.