Інтерв’ю з командою BAZA SHKOLA – переможцями третьої відкритої кваліфікації до Чемпіонату України з CS:GO  серед учнів середніх навчальних класів. На запитання відповідав капітан команди Костянтин ‘Unshi’ Шерстюк.

Склад Baza Shkola:

  • Михайло ‘Redm1ren’ Шаповал
  • Костянтин ‘Unshi’ Шерстюк
  • Микола ‘Ent1st’ Белошенко
  • Єгор ‘7rOuble’ Булавин
  • Богдан ‘RsX’ Заворотний

Розкажіть будь ласка, про вашу команду. Ви зібралися спеціально під турнір, чи у вас постійний склад колективу?

Ми представляємо шкільну команди Харківського клубу Baza. Ми зібралися спеціально для цього турніру, навіть не зіграні разом, але це для нас не перешкода. У нашій команді 2 гравця з команди baza.gg це Unshi і Ent1st, і ми вирішили запросити пограти Redm1ren і 7rOuble з команди zArena, а вони, у свою чергу, запросили дуже приємного по спілкуванню RsX. Фактично не граючи разом, ми пройшли у наступний етап.

Як би ви описали гравців колективу?

Себе я напевно не можу описати, але можу сказати, що люблю агресивний стиль гри. Redm1ren – чудовий аімер, може як соло закрити раунд, так і дати відмінний кол на раунд, і за нього все зробить команда. Це ж стосується і Ent1st. 7rOuble – це божевільний снайпер, його клатч у півфіналі проти NaVi Kids 1 у 3 з 3 хп довів це, їх зв’язка з Мішею – це як s1mple з electronic. І п’ятий наш гравець RsX – він супер позитивна людина і підтримує мораль в нашому колективі. Взагалі, всі добре стріляють.

Чи є команди/гравці-конкуренти, яких би ви виділили окремо, як небезпечних суперників?

Можу виділити shkila, хороші за рівнем гравці у свої роки, хотілося б проти них зіграти, ну там як по сітці буде. Решту теж не можна недооцінювати, все ж слабких у плей-офф немає.

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Головна мета – це показати наш рівень гри і на що ми здатні, а матеріальний приз – це приємний бонус за нашу працю і старання. Медійна складова на цьому турнірі хороша, тому це хороший шанс засвітитися молодим гравцям.

З другого етапу у нас будуть прямі трансляції. Чому саме за вас мають вболівати глядачі?

Як мені здається, цікаво спостерігати за дуже швидким КС-ом, за красивими хайлайтами і рухами. Молодий КС, жорсткі стрілки, боротьба за перші місця – це все в сукупності і створює інтерес. Спасибі за такий турнір.