Інтерв’ю з командою state21 – переможцями четвертої кваліфікації до Відкритого Чемпіонату України з CS:GO.

Спікер – Євген ‘xcon-‘ Назаренко.

Склад state21:

  • Євген ‘xcon-‘ Назаренко
  • Андрій ‘VandaL’ Залецький
  • Роман ‘R0MN3D’ Сорока
  • Сергій ‘pele’ Дороган
  • Максим ‘maxie’ Стецюк

Розкажіть, будь ласка, про вашу команду. Ви зібралися спеціально під турнір, чи у вас постійний склад колективу?

Командою нас не можна назвати, але і міксом ми вже не є. Просто зібрали людей, з якими приємно грати і просто отримуємо задоволення від гри на турнірах.

Все почалося з того, що у нас з’явилася можливість грати матчі на “Ultras League”. Там ми отримуємо хороший досвід змагальних ігор, так як матчів там дуже багато, то це йде нашій команді, як гарне тренування до інших турнірів.

Як би ви описали гравців колективу?

VandaL – просто робот, у якого на будь-яку дію противника, завжди знайдеться протидія. І навіть якщо щось іде не за планом, він завжди намагається грати до кінця і його ідеї ніколи не закінчуються.

R0MN3D – хороший з усіх сторін. Стабільний топ-фрагер, моральна машина команди. Мені дуже подобається з ним грати на одній базі, від нього йде купа пропозицій, як нам зіграти в тому чи іншому раунді.

maxie – цьому хлопцеві краще не потрапляти на приціл, кращий клатчер нашої команди, ситуації “один в двох”, “один в трьох” клацає, як горішки. А так же він дуже веселий і з ним приємно грати.

pele – наш снайпер, молодий легіонер з Молдови, відкриття року. Грає гранично нахабно, тим самим дуже часто знаходить ентрі-фраги для команди, один з кращих снайперів, з ким я грав.

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

У першу чергу, цікаво грати на Чемпіонаті за звання кращої команди України, за цим ми і прагнемо, було б дуже приємно бути першим у своїй країні.

З другого етапу у нас будуть прямі трансляції. Чому саме за вас мають вболівати глядачі?

У нас звісно немає якоїсь фан-бази, але дуже хотілося б під час турніру сформувати її і завоювати серця глядачів!