Команда з “гучною” назвою AaaAaaA стала переможцем другої відкритої кваліфікації до Legion Кубку України з CS:GO! Ми вітаємо хлопців, та бажаємо їм успіхів у наступному етапі!

Склад команди:

  • Михайло M1she4ka Сакач
  • Віталій v1ze Баран
  • Олексій alex666 Ярмощук
  • Данило Ravenlot Бикваідзе
  • Роман tappa Медведев

Інтерв’ю з Віталієм v1ze Бараном.

Розкажіть, будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців?

Я та alex вже давно граємо разом різні кваліфікації, з ravenom та tappa нещодавно познайомились на Фейсіті, вони вже непогано проявляли себе, граючи в команді selectah. Наш п’ятий гравець M1SHE4KA – дуже хороший гравець, його покликав alex, ось так і вирішили попробувати зіграти міксом.

Як би ви описали гравців колективу?

alex дуже хороший опорник, його можна називати “стіна”, raven так сказати наш головний аімер, M1SHE4KA – хороший стрілець і людина, яка може допомогти придумати якийсь тямущий раунд.

Ви приєднаєтесь у груповій стадії до топ-4 команд Чемпіонату України? Чи знайомі ви з тими командами, як би ви оцінили свої шанси проти них?

Так, знайомі. Зі всіма з командами вже колись грали проти або чули. Можу сказати що шанси в нас непогані, але всі команди самі по собі також сильні.

Чи були кваліфікації важкими?

Ні, кваліфікації були пройдені без проблем.

Чи є команди/гравці-конкуренти, яких би ви виділили окремо, як небезпечних суперників?

Всі команди досить непогані, саме когось відмітити складно.

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Головна мета – отримати хороші емоції та забрати перше місце (сміється).

Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

Тому що ми “yolo prem” гравці – буде багато моментів від душі для глядачів.

У другому етапі Кубку змагатимуться 8 команд: 4 що пройшли кваліфікацію, та ще 4, що здобули 1-4 місця на Чемпіонаті України. Всі команди грають за круговою системою кожна з кожною в форматі Best of 2.

У Legion Кубку України можуть брати участь всі охочі незалежно від віку і місця проживання. При цьому більшість гравців команди повинні бути громадянами України.

Наступний відбірковий турнір пройде 11 березня. Нагадаємо, що всього залишилося 2 кваліфікації 11 та 25 березня. Призовий фонд змагання складає 360 тисяч гривень.