Команда МолодіКрасиві стала переможцем сьомої відкритої кваліфікації до Legion Шкільної Ліги з CS:GO. Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії змагань!

Склад команди:

  • Захар bASHER Михайлишин
  • Владислав Jluficer Борщ
  • Данило FERi Здорин
  • Віктор –onic Бабій
  • Дмитро hazen Пiнчук

Інтерв’ю з капітаном команди bASHER.

Розкажіть, будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців? Ви з одного навчального закладу?

Наша команда сформувалась дуже просто, більшість гравців познайомилися в хабі UPEA і запропонував хлопцям спробувати наші сили. Як можна вже зрозуміти, ми не з одного навчального закладу, всі гравці з різних областей України.

Як би ви описали гравців колективу?

Всупереч тому, що наша команда була зібрана за пару днів до кваліфікації, всі були дружні і атмосфера в команді була дуже класною. Здавалось, що ми не якийсь там мікс, а зіграна, повноцінна команда.

Чи були кваліфікації важкими?

Важкою була тільки остання гра, тому що ми вже були виснажені, але не здались і боролись до кінця.

Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі?

Думаю, ми хороший суперник усім командам на турнірі та можемо навіть поборотися за 1 місце.

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Насамперед перевірити свої сили та набратися досвіду. Звісно, гроші також дуже приємний бонус за наші старання та гарний CS.

Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

Назва нашої команди каже сама за себе, МолодіКрасиві, а за красивих треба вболівати.

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Шкільній Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні середніх шкіл, гімназій, та інших закладів середньої освіти. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу, так і зі збірних команд різних навчальних закладів.

Нагадаємо, що всього залишилася одна кваліфікація – 28 березня. Призовий фонд змагання складає 70 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.