Команда Benedixhion стала переможцем першої відкритої кваліфікації до Legion Студентської Ліги з Dota 2. Колектив став першим учасником другого етапу змагань! Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії!

Склад команди:

  • Бокотько Lanzarote Остап
  • Дмитрук Lebovski10yo Любомир
  • Попадинец Shigetsu Максим
  • Кричфалушій DezoNyx Олександр
  • Землянський ikigai Микола

Ми зв’язалися з капітаном команди після перемоги:

– Розкажіть будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців? Ви з одного ВНЗ?

Коли я, Lanzarote (Остап), дізнався, що розпочинається турнір, я вирішив зібрати непереможну команду, і зразу ж таки, я написав своєму другу – усім відомому Shigetsu (Максимові), ми з ним дуже добре ладили, і доповнювали один одного. Після цього не забули і запросили DezoNyx(Олександра), який потягнув за собою найкращого свого друга ikigai (Миколая). Плюсом до цього стаку підтянувся Lebovski. Кожен гравець виступає за окремий ВНЗ.

– Як би ви описали гравців колективу?

Перспективні гравці які мають великі шанси на хорошу кіберспортивну кар’єру, спокійні, дружі союзники.

– Чи були кваліфікації важкими?

Так, найсильнішим суперником виявилась команда “TAG FROM HELL”, у якій капітанои був Gustafidze, який завжди вмів зібрати хорошу команду і привести до хороших результатів.

– Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі?

Я думаю ми вийдемо переможцями на даному змаганні.

– Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Наша мета звичайно ж таки заявити про себе на всю Україну , показати , що ми найкращі , та звичайно, що ми студенти і нам потрібні гроші.

– Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

– Ми являємось перспективним стаком, за яким завжди буде цікаво слідкувати і дивитися багато чого нового.

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Студентській Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні в вищих, професійно-технічних та передвищих навчальних закладів. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу так і з збірних команд різних навчальних закладів.

Наступний відбірковий турнір пройде 13 лютого. Нагадаємо, що всього залишилося ще 7 кваліфікацій до 27 березня. Призовий фонд змагання складає 110 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.